Firemní akce | KempKeramika

Firemní akce

V Kempu Keramika je možné v termínech mimo červenec a srpen pořádat firemni teambuildingy a skupinové akce. Jsme plně vybaveni jak po stránce gastra, tak i prezentační a audiovizuální techniky. S kapacitou 130 lůžek zvládneme i rozsáhlejší akce a to i včetně venkovního cateringu až pro 500 osob.

Varianta 1,) Cena pronájmu celého areálu   - 20.000,- Kč na den, cena za služby, v ceně stany dle plochy a ubytování v chatách je kalkulováno zvlášť. . V této variantě je areál primárně uzavřen pro tuto hromadnou akci a catering je poskytován provozovatelem kempu.

Varianta 2.) Cena pronájmu celého areálu s ubytováním pro 120 osob na lůžkách a stany dle plochy - 100.000,- V této variantě je areál primárně uzavřen pro tuto hromadnou akci a catering je možné realizovat vlastní subdodávkou objednavatele.

Školní akce

SLEVY PRO ŠKOLY

cena za osobu a noc v rámci školních pobytů je 600,- Kč

cena obsahuje ubytování, plnou penzi s pitným režimem a to pro jak pro děti, tak pro dozor

Plná penze obsahuje

  • snídaně - kontinentálního typu
  • oběd - polévka, teplé hlavní jídlo
  • večeře - teplé hlavní jídlo
  • pitný režim - dle počasí čaj nebo studený nápoj

Cenová nabídka rautových položek

Svatby u vody + rozlučky se svobodou

V Kempu Keramika je možné v termínech mimo červenec a srpen pořádáme svatby a to od malých až po větší až do kapacity 130 lůžek. Svatební servis zahrnuje možnosti obřadu přímo v kempu u vody, svatebních obědů, rautů, až po večerní zábavu s živou hudbou a dětskými animačními programy s aupair servisem pro děti. Zároveň nabízíme možnost zapůjčení luxusních svatebních vozů a služeb taxi. Lokalita kempu spadá pod obecní úřad Líšťany, kde je možné objednat obřad přímo v kempu, oddávající je pan starosta obce.

Jinak celý rok samozřejmě probíhají rozlučky se svobodou :-) a to jak dámské, tak pánské, ale z těch raději vkládat fotorafie nebudeme, protože jsou většinou nepublikovatelné :-)

Cenová nabídka rautových položek

Rybářské závody

Kemp díky své poloze a vybavenosti je ideálním místem k pořádání rybářských závodů a to i s ubytováním a večerním programem pro závodníky, pořadatele a support. Jsme plně připraveni na cattering i u vody na lovných místech a je k dispozici pódium a audio vizuální technika pro ozvučení např. pro vyhlašování výsledků.Feeder, plavaná, přívlač.

Cenová nabídka rautových položek

Srazy

Jsme schopni poskytnout zázemí pro srazy od nadšenců pro sbírání známek, vojenské techniky, chovatelé zvířat, divadelní spolky, přes sport a umění až po automobilové a motocyklové srazy. :-)

Cenová nabídka rautových položek