KempKeramika | Normální kemp pro normální lidi...
Online kontrola volných termínů a rezervace
Vstoupit
Kemp Keramika - Hracholusky

Kemp Keramika o rozloze 30.000 m2 leží v hezkém prostředí na břehu Hracholuské přehrady, asi 15km západně od Plzně. Vhodné pro milovníky vodních sportů, rybáře, houbaře, rekreanty či turisty a zároveň pro všechny, kteří vyhledávají nové zážitky a zejména reakreanty, vyhledávající aktivní dovolenou. Právě pro tyto jsou připraveny pravidelné hudební produkce živé hudby, které začínají vždy od 19.00 a končí okolo 22.00 hod. Přestože by někteří rádi tančili až do ranních hodin, není toto bohužel možné a je třeba respektovat stanovený noční klid, který je stanoven provozním řádem kempu od 22.00 hod. Žádáme rekreanty, aby se snažili tento dodržovat. V sezóně každé úterý hraje country, ve čtvrtek hraje pro všechny a zejména pro starší generaci její oblíbenec pan Žákovec. a v pátek a sobotu se můžete těšit na rockový koncert. Tyto koncerty jsou pořádány pro hosty kempu ZDARMA. tj. bez vstupného. Programy vystupujících umělců jsou na našich stránkách a je možné podle toho vybírat termín dovolené, aby program odpovídal Vašim požadavků. V případě, že vyhledáváte pobyt bez pravidelného hudebního programu, je možné vybírat z nabídky kempu zaměřeného na tuto cílovou skupinu, např. Kempu Karolína cca 30km od nás.

V Kempu Keramika je možné si pronajmout 30 chatek 4 lůžkových, dále 2 patrové chaty, 2 apartmány v hlavní budově a jeden mobilheim. Všechny chatky jsou vybaveny vlastním WC, umyvadlem, kuchyňkou a vlastním sprchovým koutem, ve výbavě chat 32 a 33 je i TV. Wifi ZDARMA je v okolí restaurace a recepce, na pláži a přímo v chatách je WIFI za poplatek.

Upozorňujeme, že v chatkách není povlečení – je možném přivézt vlastní povlečení, na které jste zvyklí, nebo je možnost si ho za 60,-Kč za sadu půjčit na místě. Povlečení lůžkovin je ale nutné. Sprchy, kiosek a restaurace jsou umístěné v hlavní budově.

Areál Kempu Keramika je provozován jako soukromý klub.

SLUŽBY PRO VÁS

DŮLEŽITÉ INFORMACE
Check in
15-22
Check Out
08-10
Noční klid
24-06
Noční program
19-23
Stánek
10-22
Bar
8-23
  Ubytování - vybavené chaty se sprchou
  Skvělé rybaření
  Živé koncerty několikrát týdně
  Nádherné okolí
  Koupání - travnatá pláž
  Dětské hřiště a animační program