Chaty 1-25 | KempKeramika

Chaty 1-25

Chatka o celkové velikosti cca 24m2. Každá tato chatka má svoji terasu, vlastní sprchový kout, WC, kuchyňku + kuchyňské vybavení, ledničku, vařič, základní sadu hrnců, skleničky, příbory, lavičku pro venkovní posezení. V chatě jsou 4 lůžka a z toho jedno je patrové a chata 22 je dvojlůžková s manželskou postelí. Chatky je určena pro max. 4 osoby a má rezervované místo 2m okolo terasy.

Chaty 26 - 30 - oddělené ložnice

Chatka o celkové velikosti cca 24m2. Každá tato chatka má svoji terasu, vlastní sprchový kout, WC, kuchyňku + kuchyňské vybavení, ledničku, vařič, základní sadu hrnců, skleničky, příbory, lavičku pro venkovní posezení. V chatě jsou 4 lůžka a z toho jedno je patrové. Chatka je určena pro max. 4 osoby a má rezervované místo 2m okolo terasy.

Chata 31 - oddělené ložnice 2 + 3

Chatka o celkové velikosti cca 37m2. Každá tato chatka má svoji terasu, vlastní sprchový kout, WC, kuchyňku + kuchyňské vybavení, ledničku, vařič, základní sadu hrnců, skleničky, příbory, lavičku pro venkovní posezení. V chatě je 5lůžek a z toho jedno je patrové. Chatka je určena pro max. 5 osob a má rezervované místo 2m okolo terasy.

Chata 32 -33 - oddělené ložnice 4 + 1 přistýlka

Chatka patrová, o celkové velikosti cca 35m2. Každá tato chatka má svoji terasu, vlastní sprchový kout, WC, kuchyňku + kuchyňské vybavení, ledničku, vařič, základní sadu hrnců, skleničky, příbory, lavičku pro venkovní posezení. V chatě jsou 5 lůžek a z toho 4 jsou umístěné v ložnici v prvním patře a v přízení je 1 přistýlka na rozkládací sedací soupravě. Chatka je určena pro max. 5 osob a má rezervované místo 2m okolo terasy.

Virtuální prohlídka chaty č.32 a 33

Hobití domky

Hobití domky  jsou velice oblíbeným konceptem ke krátkodobému ubytování v kempu. Je to ubytování pod živou zelenou střechou a v souladu s přírodou. Jako jediné jsou nabízené i v době hlavní sezóny na krátkodobé pobyty bez rezervace předem. Jedná se o ubytování připomínající bydlení v rekreačních dřevěných sudech. Naše Hobití domky jsou vybaveny jedním manželským lůžkem  s plnohodnotnými matracemi pro 2 osoby, elektrickou zásuvkou, světlem a teráskou s pozením pod velkým slunečníkem. Ideální řečení pro ty, kdo chtějí být v kempu a nechtějí stavět stan :-)

Mobilheim 34